Serwis i czyszczenie nawierzchni

Ofertę serwisową kierujemy do wszystkich, którzy chcą zapewnić użytkownikom placów zabaw, boisk, bieżni, stref fitness bezpieczną zabawę i uprawianie sportu na atrakcyjnie wyglądającej i utrzymanej w czystości nawierzchni. Regularnie przeprowadzany serwis i konserwacja pozwoli zachować najlepsze cechy i estetyczny wygląd nawierzchni przez długie lata. Przy wykonywaniu usługi serwisowej stosujemy profesjonalne środki i maszyny czyszczące. Zalecamy, aby serwis nawierzchni poliuretanowej wykonywać przynajmniej raz w roku.


Retoping nawierzchni

Oferujemy również uzupełnienie dziur i ubytków w nawierzchni poliuretanowej. Wszelkie uszkodzenia nawierzchni należy jak najszybciej usunąć, aby nie doprowadzić do jej całkowitego zniszczenia. Szybka naprawa pozwoli na uniknięcie konieczności naprawy całej nawierzchni.

Na retoping składa się również usługa odświeżenia koloru nawierzchni poliuretanowej oraz linii segregacyjnych boisk i bieżni. Odświeżamy kolor na wytartych fragmentach jak i na całej nawierzchni w kolorze pierwotnym lub na życzenie klienta w zupełnie nowej kolorystyce.